امروز شنبه, 23 آذر 1398 - Sat 12 14 2019

منو

پیام تبریک رییس سازمان آرامستان به مناسبت عید سعید فطر

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 532

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل، بهزاد نعمتی رییس  سازمان آرامستان ،در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به مردم فهیم آمل و همچنین همکاران شهرداری تبریک گفت.

رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعاد گاه  فطر به پایان رسید و جان های بی قرار و فطرت های پاک مشتاقان  نعمت ، امیدواران ثواب و توبه کاران  واقعی  را از نگاه ها زدود و جلالی دوباره بخشید .

عید سعید فطر ، روز شادمانی پارسایان و پرهیزگارانی است  که با برچیدن  زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش های  نفسانی خویش درخواست  توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند منان مقبول  افتاده است و طلیعه ماه شوال پرهیزگاران را در جشن عبادت  و امساک به هحمخوانی می خواند تا خدای متعال را شاکر شوند .

 به همین مناسبت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات  همه مومنان  و دلدادگان  به دین مبین اسلام ، بالاخص پرسنل خدوم شهرداری وهمچنین همکاران سازمان آرامستان شهرداری آمل،بدینوسیله فرارسیدن عید سعید فطر و پیروزی  و نصرت امت اسلامی در میدان جهاد اکبر را تبریک عرض می نمایم .

امید است  در پرتو الطاف الهی و به یمن  این ایام فرخنده ، شاهد نزول بیش از پیش رحمت خداوند بر سر پیروان آیین نبی اکرم  حضرت محمد مصطفی (ص) باشیم.

 دوام سلامتی و مزید سرافرازی و شادکامی همگان را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد