امروز شنبه, 23 آذر 1398 - Sat 12 14 2019

منو

پیام تسلیت رییس سازمان به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) و رحلت امام خمینی (ره)رییس

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 510

رییس سازمان آرامستان در پیامی فرارسیدن ایام اله لیله القدر ،سالروز شهادت حضرت علی(ع)و همچنین سالگرد رحلت امام خمینی راتسلیت گفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل متن پیام به شرح زیر می باشد:

اینجانب فرارسیدن ایام معنوی و متبرک لیالی قدر و شهادت مظهر صلابت ،الگوی راستین عدالت و مولای متقیان حضرت علی (ع) را به همه مومنان و روزه داران و عاشقان اهل بیت  علیه اسلام تسلیت و تعزیت عرض می کنم .

حضرت علی (ع)یگانه همراه روزهای سخت پیامبراکرم (ص) الگو و آیینه تمام نمای سبک زندگی اسلامی و انسانی است که هم در زندگی شخصی و هم به عنوان رهبر جامعه ،عدالت را تمام و کمال معنا و برابر ظلم و ستم  ایستادگی کردند و دفاع از حقوق مردم را مقدم بر هر چیزی داشتند .

همچنین تقارن این ایام با سالروز قیام 15 خرداد و همچنین عروج ملکوتی امام خمینی(ره)است که با رهبری ایشان ملت ایران توانسته به آرمان ها و آزادی قلبی خویش دست یابد .

سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)را به ملت مسلمان ایران و تمامی آزادگان جهان تسلیت عرض مینمایم و اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات رهبر معظم انقلاب و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی در سایه ایمان و اعتقادات معنوی و ائمه اطهار (ع)برای هم وطنان خوب و مومن سرزمینم ایران عزیز آرزومندم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد