امروز پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

برگزاری مراسم معنوی ضیافت افطاری در ماه مبارک رمضان به همت پرسنل سازمان آرامستان شهرداری آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 546

برگزاری مراسم معنوی ضیافت افطاری در ماه مبارک رمضان به همت پرسنل سازمان آرامستان شهرداری آمل

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل،  در ماه ضیافت الهی و به منظور ارج نهادن به این ماه مبارک، پرسنل سازمان آرامستان اقدام به برگزاری مراسم  افطار کرد.

در این مراسم بهزاد نعمتی سرپرست سازمان، به همراه پرسنل سازمان آرامستان  پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، روزه خود را در کنار همکاران  افطار  کردند.

موضوع افطاری دادن به روزه داران و تقدیر از این بندگان صالح و پاک از سنت های سابقه دار اسلامی است که در تمامی اعصار و قرون مورد اهتمام مسلمانان بوده و نه تنها در دوران پیامبر و امامان رایج بوده بلکه در عصرهای دیگر نیز همچنان به قوت خود باقی بوده و می باشد. برنامه این ضیافت نیز با استناد به چنین سنت حسنه ای برپا شده است.

در این مراسم با شکوه و معنوی بهزاد نعمتی سرپرست سازمان آرامستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ی مومنان، از زحمات و تلاش های صادقانه ی کارکنان سازمان تقدیر کرد .

نعمتی افزود :این ضیافت افطاری به صورت دسته جمعی برای کلیه پرسنل سازمان گسترده شد و امید است باعث افزایش انگیزه در بین همکاران و همدلی مضاعف در راستای تحقق اهداف سازمانی شود.

وی گفت :این ضیافت فرصت مناسبی می باشد تا پرسنل در این ماه مبارک، لحظاتی را با یکدیگر و در کنار هم سپری نمایند و از اجر و ثواب آن نیز بهره مند شوند.

در پایان این مراسم، عاشقان امامت و ولایت نیز در ادامه دعای پر فیض جوشن کبیر را قرائت و در مظلومیت امام علی (ع) گریستند و برای پیروزی اسلام و نابودی تفرقه افکنان و گروه های تروریستی دعا کردند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد