امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

تقدیر از روابط عمومی های شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 714

تقدیر از روابط عمومی های شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته

در نشستی با حضور رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل از تلاش های روابط عمومی های شورای اسلامی شهر ، شهرداری و سازمان های وابسته تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی ،اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این نشست اظهار کرد: روابط عمومی ها در سال های اخیر گزارشگر خوبی برای فعالیت های گسترده شهرداری و سازمان های وابسته بوده اند .

وی افزود: رفع موانع ترافیکی، احداث گسترده پارک در محلات ، افزایش سرانه فضای سبز، بازگشایی های عظیم در راستای انجام برنامه های زیر بنایی و بهبود مبلمان شهری از اولویت های شورای اسلامی شهر در چهار سال اخیر بوده است.

وی با بیان اینکه احداث پارکینگ های عمومی در سطح شهر بویژه در خیابان ها و فضای متراکم ترافیکی چشمگیر بوده است افزود: سازمان های وابسته نیز در چهار سال اخیر از توسعه نسبی خوبی برخوردار بوده اند و نقش ارزنده ای در اعتماد سازی و رضایت شهروندی داشته اند.

تورنگ  به سخنان استاندار مازندران درباره عملکرد شورای اسلامی شهرو شهرداری آمل اشاره کرد و گفت: استاندار مازندران همیشه اقدامات زیربنایی شهرداری آمل را مورد تقدیر قرار داده و آن را به عنوان الگو برای بسیاری از شهرها عنوان کرده اند.

احمد امیر سلیمانی نیز دراین دیدار به برگزاری باشکوه انتخابات 96 اشاره کرد و گفت: شهرداری آمل تمام توان خودرا برای با شکوه تر برگزار کردن انتخابات اخیر انجام داده است و همه ما از نتیجه آن تلاش که مایه عزت نظام جمهوری اسلامی ایران است خرسندیم.

وی با ابراز تقدیر و تشکر از روابط عمومی های متعصب مجموعه شورای اسلامی ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته نسبت به تلاش های صورت گرفته افزود: اکنون روابط عمومی های جوان ما به بلوغ کاری خود رسیده اند.

امیر سلیمانی با بیان اینکه شهرداری یک نهاد خدماتی و اجرایی است و در سال های اخیر سعی کرده ایم پاتوق سیاسی نشود ادامه داد: ما برای منفعت شهر و مردم به نظرات همه گروه های سیاسی احترام قائل شدیم اما حاضر نبودیم منفعت شهری را فدای خواسته های سیاسی عده ای کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره تخریب مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: برای افرادی که تحت عنوان رسانه فضای توهین ، تهمت و تخریب را پیش کشیده اند پرونده قضایی تشکیل شده و نهاد های مرتبط نیز عملکرد آنها را تحت نظر دارند.

شهردار آمل تصریح کرد: سابقه این افراد در سال های اخیر برای مردم روشن است و اجازه باج خواهی برای کاسبان رسانه ای که نام فعالان  رسانه ای را نیز زیر سوال برده اند را نخواهیم داد.

امیر سلیمانی اجرای پروژه های عظیم عمرانی را حاصل تعاملات خوب اعضای شورای اسلامی شهر با شهرداری عنوان کردو گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر در چهار سال اخیر که برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند تشکر ویژه داشته و برای منتخبین جدید که وارد شورای اسلامی می شوند آرزوی توفیق دارم.

شهردار آمل در خصوص تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری که موجب شایعه پراکنی توسط تخریب گران شده است تصریح کرد: به دلیل مشکلی که در نرم افزار اقتصاد و دارایی بوجود آمده این حقوق با تاخیر پرادخت شده است و هیچ اتفاق خاصی دراین خصوص بوجود نیامده است.

امیرسلیمانی با بیان اینکه در طول فعالیت خود در شهرداری اجازه نداده ایم بیش از فعالیت خود اطلاع رسانی کنیم خاطرنشان کرد: ما یک سازمان خدماتی هستیم و هیچ اطلاع رسانی و تبلیغی بهتر از این نیست که مردم از خدمات که ارائه داده ایم احساس خوشحالی کنند.

وی با بیان اینکه اغراق در خدمات صورت گرفته به مردم به لحاظ اخلاقی صحیح نیست ادامه داد: خوشبختانه روابط عمومی شهرداری و سازمان های وابسته توانسته اند این رویکرد را به خوبی درک کرده و آن را عملی کنند.    

شهردار آمل گفت: ما از انتقادات صورت گرفته استفاده های لازم را انجام می دهیم و آن را برای افزایش سطح رفاه شهروندان مورد توجه قرار دادیم .

امیرسلیمانی در ادامه از همراهی و تلاش روز افزون مدیران شهرداری آمل تقدیر کرد و گفت: امروز مدیران شهرداری آمل از نخبگان هستند و امیدوارم اعضای شورای اسلامی جدید نیز از توانمندی این مدیران به نحو احسن برای خدمت به شهروندان استفاده کند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش های صورت گرفته شهرداری در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی بوده  است افزود: روابط عمومی ها در این بین نقش ارزنده ای داشته اند و امیدوارم این رویکرد در سال های آتی نیز حفظ شود.  

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد