امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری وسازمان های شهرداری آمل برگزار شد

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 638

 

مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری وسازمان های شهرداری آمل برگزار شد

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، شهرداری آمل روز شنبه 16 اردیبهشت درسالن اریکه آریایی مراسمی با حضور شهردار واعضای محترم شورای اسلامی وجمعی از مسئولین شهرداری  از کارگران زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل، در این مراسم اسدالله تورنگ ریاست محترم شورای اسلامی شهر آمل  ضمن تبریک روز کار و کارگر ، در سخنانی کارگران را بازوی پر توان کشور دانست که موجب رشد و شکوفایی هر جامعه می باشند.

تورنگ در سخنان خود این روز را به تمام کارگران زحمتکش شهرداری آمل تبریک گفت و افزود : شهرداری آمل با تلاش شبانه روزی شما عزیزان توانسته است رضایت خاطر شهروندان گرانقدر را فراهم نماید.

وی افزود : تکریم کارگران عزیز وظیفه تک تک ما می باشد و باید گفت از اینکه این عزیزان ما را در ساختن شهری آباد و شایسته فرزندانمان با دستهای پینه بسته خود یاری می نمایند باید تشکر کرد و به احترام آنها سر تعظیم فرود آورد.

در ادامه شهردار آمل مهندس احمد امیر سلیمانی ضمن تبریک روز کار وکارگر وغیر مقدم خدمت تمامی همکاران محترم شهرداری آمل توجه به جایگاه کارگران در جامعه اسلامی از مهمترین مسائلی است که در نگاه معصومین (ع) نیز به وضوح تشریح و تبیین شده است و گرامیداشت روز جهانی کارگر تعظیم به کار و تلاش بندگانی است که در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند .

شهردار آمل گفت: پیشرفت یک کشور مرهون زحمات کارگرانی است که بعنوان پایه اصلی نظام اقتصادی کشور با دستان توانمند و زحمتکش خود خدمت رسانی می کنند.

شهردار آمل در ادامه گفت : باید تشکر ویژه ای هم از خانواده های کارگران عزیز نمود که با سعه صدر، از این قشر زحمتکش و همیشه در صحنه جامعه حمایت می نمایند.

وی با بیان اینکه تامین رفاه کارگران اولویت اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل است، خاطرنشان کرد: با وجود داشتن شرایط کاری کارگران در عرصه خدمت رسانی به شهروندان، تامین آرامش و معیشت آنان از مهم ترین اولویت ها است که در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل می باشد.

قابل ذکر است در این مراسم از 5 تن از پرسنل زحمت کش سازمان آرامستان شهرداری آمل با اهدا لوح تقدیر وجوایز ارزشمندی تجلیل به عمل آمد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد