امروز پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

پیام مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل به مناسبت 22 بهمن

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 667

پیام مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل به مناسبت 22 بهمن

سلام بر فجر، سلام بر بهمن…

ماه بهمن ماه انقلاب و حماسه، ماهی که نامش دل مستکبران را می لرزاند و یادش آرام بخش خاطر جوانانی است که در مکتب اسلام ناب محمدی پرورش یافتند تا حافظ یادگاران نبی خود در حدیث ثقلین باشند.

درود می فرستیم به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و تمام کسانی که در بهمن 57 با تکیه بر قدرت لایزال الهی حماسه آفریدند و با برافراشتن پرچم ایران، کاخ ستمگران را فرو ریختند و طومار حکومت ننگینشان را بر بانگ الله اکبر و سرود استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی که در ذهن همه ماست.

دهه فجر به یاد مردم رشید ایران اسلامی نه تنها یک تاریخ بلکه یک فرهنگ جهادی و یک شیوه رادمردی را تداعی می کند. ماه بهمن ماهی است که با خون جوانانی شکوفه زده که فرشتگان آسمان و زمین به آنها غبطه می خورند. جوانان و رادمردان ایران در دامان پاک شرزنانی از جنس عاشورا چنان حماسه ای خلق کردند که هنوز انگشت حیرت اصحاب زر و زور و تزویر را به دهان نگاه داشته است.

چگونه است که هنوز پس از سی و پنج سال جهاد و تحمیل هشت سال جنگ نابرابر و سالهای تحریم روز به روز شاهد رشد شجره طیبه انقلاب هستیم. قطعاً همه ما می دانیم که رمز بقای انقلاب اسلامی ایران اتکاء به قرآن، اسلام و سیره اهل بیت (علیه السلام) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

بر ماست که عزتمندانه و قدرتمند این راه مقدس را در راستای رهنمودهای امام خامنه ای ادامه دهیم و با همدلی، همفکری و تدبیر در جهت خدمت به مردم عزیز ایران کوشا باشیم. لذا ما کارکنان سازمان آرامستان شهرداری برخود واجب می دانیم که همگام با اقشار مختلف ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و با حضور پرشور خود این حماسه ملی را که یادگار بزرگ حضرت امام خمینی (ره) است برگ زرین دیگری در تاریخ کشور عزیزمان ایران اسلامی رقم زده و در راستای تحقق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری گام دیگری برداریم که ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد