امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل به خانواده حسنا بذر افشان

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 839

 

پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل به خانواده حسنا بذر افشان
احمد منفرد در پیامی ضمن تشکر از ایثارگری و فداکاری خانواده مرحومه حسنا بذرافشان به خاطر اهدای عضو ؛ فوت حسنا بذر افشان را به علت مرگ مغزی تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل متن پیام احمد منفرد به شرح ذیل است :
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
اهدای عضو حسنا  8 ساله آملی و زندگی بخشیدن اعضای بدن وی به 10 نفرهموطن نیازمند اقدامی خداپسندانه ، ارزشمند ،ایثارگرانه و قابل تقدیراست . 
درگذشت حسنای 8 ساله برای پدر ، مادر و وابستگان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.
خانواده محترم بذرافشان اندیشه بزرگ، اقدام خداپسندانه و ایثار ماندگارشما در اهدای اعضای فرزندتان مرحومه حسنا بذرافشان سرمنشأ حیات دوباره به بیماران نیازمند شد و این کار خیر به هیچ روش و زبانی قابل‌تقدیر نیست. قطعا این رفتار ایثارگرانه ، پیشرو و خداپسندانه در جامعه تا ابدیت باقی خواهد ماند و نام فرزند دلبندتان را در اذهان زنده نگه خواهد داشت.
ضمن تسلیت درگذشت فرزند عزیزتان ، صبر جزیل را برای خانواده و بازماندگان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. 
احمد منفرد 
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل
گفتنی است ؛ مرحومه حسنا بذرافشان دختر ۸ ساله  آملی  بعلت سقوط یک دستگاه  تلویزیون از بالای کمد لباس در منزل  از ناحیه سر دچار آسیب و متاسفانه مرگ مغزی شد که خانواده ی وی در اقدامی خیرخواهانه  اعضای بدن دختر عزیزشان را برای جان بخشیدن به ۱۰ نفر هموطن نیازمند اهدا کردند

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد