امروز پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

بازدید ریاست محترم شورای شهرواعضای محترم شورای شهر وشهردار محترم از سازمان آرامستان شهرداری آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 645

 

بازدید ریاست محترم شورای شهرواعضای محترم شورای شهر وشهردار محترم از سازمان آرامستان شهرداری آمل

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل:در روز پنجشنبه مورخ 06/08/1395  شهردار واعضای محترم شورای شهراز این سازمان بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید آقای مهندس تورنگ ریاست محترم شورای شهر ضمن تقدیر وتشکر از مدیرعامل محترم سابق سازمان آقای علی محمد مقدس ، انتصاب آقای بهزاد نعمتی را به عنوان مدیر عامل جدید سازمان آرامستان به ایشان تبریک گفته ودر ادامه افزودند از تلاش های ایشان در زمان کمی که از تصدی گری این پست میگذرد تقدیر وتشکر می کنم واعلان کردند بسیار خوشحال وخوشنودم که در این مدت کوتاه که از تصدی شما در این سمت می گذرد اجازه ندادید هیچ یک از کارهای اجرایی سازمان متوقف شده وبا کمترین وقفه کارهای مد نظر توسط شما انجام گرفت.

مهندس تورنگ در پایان سخنان خود افزود بنده وتمامی اعضای شورای شهر با شناختی که از شما داریم نسبت یه آینده این سازمان بسیار خوشبین بوده وقطعا حمایت تمامی اعضای شورا در پیشبرد اهداف سازمانی تان را خواهید داشت .

مهندس امیر سلیمانی شهردار محترم آمل نیز ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مدیر عامل سابق سازمان از آقای نعمتی به عنوان یک مدیر اجرایی وعملیاتی یاد کرده وافزود نیت همه ما خدمت رسانی به مردم این شهر می باشد وجایگاه سازمانی تنها ودیعه ای است که این مردم نزد مابه امانت گذاشته اند وتنها تمرکز مدیران باید به امر خدمت رسانی به مردم باشد وما نیز سعی وتلاش داریم که با وجود تمامی مشکلات این مسیر را با سربلندی طی کنیم .

در پایان بهزاد نعمتی مدیر عامل سازمان آرامستان ضمن تقدیر وتشکر از ریاست محترم واعضای شورای شهروهمچنین شهردار محترم گفت : فارغ از تمام مشکلات سازمان آرامستان با قدرت درزمینه خدمت رسانی به مردم فهیم شهرمان تلاش خواهد کرد وقطعا سعی می کنیم محیط شهری زیباتری به شهروندانمان هدیه کنیم.


 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد