امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات فوتسال اتحادیه آرامستان های کشور در آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 1593

 

مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات فوتسال اتحادیه آرامستان های کشور در آمل

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل ، مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات فوتسال اتحادیه آرامستان های کشور (جام دهه مبارک فجر و شهدای 6 بهمن آمل) با حضور مدیرعامل اتحادیه آرامستان های کشور، امام جمعه دابو و دشت سر، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران عامل سازمان های وابسته ، فرماندهی اقشار صنوف کارگری سپاه ناحیه آمل ،مدیرعامل سازمان های آرامستان کشور ،سرپرستان و بازیکنان تیم های شرکت کننده  به میزبانی سازمان آرامستان شهرداری آمل برگزار شد.

اسدالله تورنگ، رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان این که نام مبارکی به نام دهه مبارک فجر و شهدای 6 بهمن برای این مسابقات گذاشته شده است، گفت: مردم آمل در روز 6 بهمن سال 60 در برابر اتحادیه کمونیست ها مقاومت کرده و اتحاد و همبستگی خود را نشان دادند و تنها شهری که در وصیت نامه امام راحل ذکر شد آمل است.

تورنگ خاطرنشان کرد: در برجام توانستیم سربلندی را برای نظام اسلامی فراهم کنیم که امیدواریم نظام اسلامی در راستای تحقق اهداف عالی خود موفق باشد.

وی تصریح کرد: افتخار می کنیم انقلاب ما با همه سختی ها، 37 سال است که در برابر ایادی استکباری ایستادگی کرده و در مسیر عزت و اقتدار قرار دارد.

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: ورزش یک عبادت است که با ورزش هم جانی سالم داشته و برای خدمت به مردم نیز می توانیم موفق تر باشیم که مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند که باید در این مسیر کوشا باشیم.

حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر با بیان این که آمل دیار عشق، فقه، بصیرت و پایتخت علویان است، گفت: زحمات شایسته ای از سوی شهردار آمل و اعضای شورای اسلامی شهر دارد صورت می گیرد که داریم خروجی های آن را می بینیم.

وی خاطرنشان کرد: ما با حضور در ساحت خداوند متعال در بعد معنویت در همه ابعاد درخشش ایجاد کردیم و همه مدیران ملتزم به حضور در ساحت حضرت حق هستند.

امام جمعه دابو و دشت سر تصریح کرد: آمل ریشه در اسلام دارد و محل تبلور میرقوام الدین مرعشی و ناصر کبیر اطروش است و حضرات آیات حسن زاده و جوادی آملی به این شهرستان تعلق دارند و ریاست دو قوه از فرزندان این دیار هستند.

حجت الاسلام تقی زاده با بیان این که امر به ورزش امر به معروف است گفت: ورزش موجبات رضایت حضرت حق می شود و زمینه ارتقا و تکامل نظام را فراهم می کند.

قدرت اله قنبریان، مدیرعامل اتحادیه آرامستان های کشور با بیان این که آمل شهر حماسه 6 بهمن و عالم پرور است، گفت: آمل با توجه به مدخل ورودی راه های مهم به عنوان الگویی مطرح است.

وی تصریح کرد: جای قدردانی از شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل در برپایی این مسابقات دارد که تلاش های شایسته ای صورت دادند.

قنبریان افزود: از 10 شهر تیم های ورزشی حضور پیدا کردند که پنجمین دوره از این مسابقات را در آمل برگزار کردیم که هدف از برگزاری مسابقات این است به مسئولان کشور یادآوری کنیم تنها سازمان در شهرداری ها که کارش واجب شرعی کفایی می باشد آرامستان است.

مدیرعامل اتحادیه آرامستان های کشور با  بیان این که ما باید این مسابقات را وسیله ای برای معرفی آرامستان های خود قرار دهیم، گفت: اولین کتاب مختص آرامستان ها را نوشته و طراحی کردیم که در آستانه چاپ قرار دارد.

وی ادامه داد: اتحادیه آرامستان های کشور زبانزد وزارت کشور است که پنج شنبه آخر سال را به عنوان روز آرامستان انتخاب کردیم که ضرورت دارد به آرامستان ها توجه بیشتری شود و به غسالان خدمات شایسته ای ارائه شود که این عزیزان در مظلومیت به سر می برند.

علی محمد مقدس مدیرعامل سازمان آرامستان  شهرداری آمل در گفت و گو با خبرنگار ما از برگزاری پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام فجر و شهدای حماسه اسلامی 6 بهمن آمل ویژه کارکنان آرامستان‌های کشور به میزبانی این سازمان خبر داد و گفت: این مسابقات بمناسبت فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شهدای حماسه اسلامی 6 بهمن آمل با حضور 10 تیم آرامستان های کشور برگزار شد.

وی افزود: تیم‌های شرکت ‌کننده در این مسابقات از کارکنان آرامستان‌های کل کشور از جمله شهرهای آمل، ساری، تهران ، تربت حیدریه، مشهد، قزوین، اردبیل، ، سبزوار، قم، ، کرج بودند.

مدیرعامل سازمان آرامستان  شهرداری آمل با بیان اینکه این مسابقات با هدف زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، افزود: این مسابقات در سه روز متوالی از 23 تا 26 بهمن ماه در دو نوبت صبح و عصر به صورت دو حذفی برگزار شد که مراسم اختتامیه با حضور مدیرعامل اتحادیه آرامستان های کشور و مسئولان شهری صورت گرفت.

گفتنی است؛ تیم های ساری، اردبیل و مشهد به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده و تیم های سبزوار، آمل و کرج به عنوان تیم های اخلاق معرفی و تجلیل شدند و امیر فرهنگ دوست از ساری به عنوان آقای گل انتخاب شد.

تندیس مسابقات به مدیران عامل تیم های شرکت کننده اهدا و از سوی مدیرعامل اتحادیه آرامستان کشور از علی محمد مقدس مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل در برپایی باشکوه این مسابقات قدردانی شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد