امروز سه شنبه, 23 مهر 1398 - Tue 10 15 2019

منو

جدید ترین سازه تبلیغات شهری مازندران در آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 3761

 

 

جدید ترین سازه تبلیغات شهری مازندران در آمل

اسکرول لایت باکس جدیدترین سازه تبلیغاتی در آمل نصب گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان : طی مراحل تشریفات مزایده در ما های قبل مبنی بر نصب سازه های جدید درسطح شهر آمل وبعد از مشخص شدن پیمانکار جهت اجرایی شدن طرح ، تعداد 15 عدد از این تابلوهای تبلیغاتی در خیابان 17 شهریور آمل نصب گردید.

به گفته علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان آرامستان : با پایان نصب تابلوهای تبلیغاتی جدید در خیابان 17 شهریور تمام سعی وتلاشمان این است که جدید ترین سازه های تبلیغاتی در سطح شهر با هدف حفظ سیما ومنظر شهری نصب گردد.

اسکرول لایت باکس چیست

چند سالی است که کشورهای مدرن دنیا به جهت افزایش جذابیت سازه تبلیغاتی لایت باکس اقدام به ایجاد تغییراتی بنیادی در آن نموده که در نوع خود بسیار جذاب بوده و توجه مخاطبین را به خود جلب نموده است .یکی از این تغییرات قرار دادن موتورهای هوشمند اسکرول درون جعبه هایی است نورانی که از پروفیلهای اکسترود دوجداره آلومینیومی ساخته شده و از روشنایی خیره کننده smd بهره گرفته و شیشه ای نشکن این مجموعه را محافظت می نماید . اسکرول لایت باکس در چند سال اخیر ضمن جلب توجه مخاطبین به جهت متحرک بودن تبلیغات درون خود از لحاظ اقتصادی نیز به حمایت از صاحبان رسانه های تبلیغاتی شتافته و امکان اکران چند پوستر تبلیغاتی را در یک فضای محدود فراهم ساخته است . این سازه در دو نوع و دو سایز به نامهای : city light poster با ابعاد 120*180 سانتی متر و mega light poster در ابعاد 350*250 سانتی متر شناخته شده بوده و در اکثر کشورهای مدرن دنیا مورد استفاده قرار گرفته است اما این بدان معنی نیست که به جز این دو مورد کاربرد دیگری نداشته باشد ، اسکرول لایت باکس هم اکنون در انواع مختلف فضای داخلی و فضای خارجی با بهره گیری از پروفیلهای اکسترود دوجداری آلومینیومی و در سایزهای مختلف قابل ساخت بوده و از آن بصورت یکرویه و دو رویه می توان به عنوان یک رسانه قدرتمند و اقتصادی بهره برد .

City light poster نوعی اسکرول لایت باکس کوچک در ابعاد 120*180 سانتی متر است که بصورت یکرویه و یا دو رویه در فضای خارجی : کنار پیاده روها و پیاده راهها - رفیوژ میانی بلوارها – چهارراههای پرتردد و ... و در فضای داخلی : مراکز خرید – فرودگاه – متروی شهری – ایستگاه راه آهن و ... مورد استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار می گیرد . در هر سمت این سازه تبلیغاتی اکران 4 الی 6 پوستر تبلیغاتی با زمانبندی از پیش تعیین شده امکان پذیر می باشد .

مشخصات فنی city light poster :

جنس بدنه : آلومینیوم اکسترود دو جداره

شیشه محافظ : شیشه سکوریت 6 میلی متر

سایز تابلو : 120*180 سانتی متر

ضخامت : یکطرفه 138 میلی متر - دوطرفه 240 میلیمتر

روشنایی : استریپ ال ای دی 12 ولت و یا ساید ال ای دی 24 ولت

تعداد نمایش پوستر : 4 الی 6 عدد در هر سمت

رنگ بندی بدنه : نقره ای – مشکی

 

mega light poster نوعی اسکرول لایت باکس بزرگ در ابعاد 350*250 سانتی متر و یا 300*200 سانتی متر است که بصورت یکرویه و یا دو رویه در فضای خارجی : جنب بلوارها و خیابانها – میدانهای شهری – چهارراههای پرتردد و ... مورد استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار می گیرد . در هر سمت این سازه تبلیغاتی اکران 4 الی 5 پوستر تبلیغاتی با زمانبندی از پیش تعیین شده امکان پذیر می باشد .

مشخصات فنی mega light poster :

جنس بدنه : آلومینیوم اکسترود دو جداره

شیشه محافظ : شیشه سکوریت 10 میلی متر

سایز تابلو : 350*250 سانتی متر و یا 300 *200 سانتی متر

ضخامت : یکطرفه 160 میلیمتر و 210 میلیمتر

دوطرفه 320 میلیمتر و 450 میلیمتر

روشنایی : استریپ ال ای دی 12 ولت و یا ساید ال ای دی 24 ولت

تعداد نمایش پوستر : 4 الی 5 عدد در هر سمت

رنگ بندی بدنه : نقره ای –مشکی

از دیگر ویژگیهای این سازه تبلیغاتی می توان به تنظیم زمانبندی اکران هر پوستر بطور مجزا - قابلیت تنظیم خاموش و روشن شدن اتوماتیک موتور و ال ای دی – نصب سریع و راحت پوسترها – مصرف برق بسیار کم و از همه مهمتر طول عمر بسیار بالای سازه در شرایط مختلف جوی اشاره نمود .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد