امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

ساماندهی تابلوهای معرف واحد های کسبی / تجاری / خدماتی / اداری / و...در شهر آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 1292

 

 

ساماندهی تابلوهای معرف واحد های کسبی / تجاری / خدماتی / اداری / و...در شهر آمل

مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل گفت ، به استناد مصوبه شماره1559/16 مورخ 16/03/1394 شورای محترم اسلامی شهر مبنی بر ساماندهی برنامه تبلیغات محیطی شهر به منظور پاسداری از ارزش های اسلامی ، تاریخی ،هویت ملی فرهنگی ، وارتقای کیفیت سیماومنظر شهری تابلوهای واحد های کسبی ،تجاری ،خدماتی ، اداری در شهر ساماندهی می شود .

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل ،  علی محمد مقدس افزود در طرح ساماندهی تابلوهای واحدهای کسبی هرواحد می تواند یک تابلو باابعاد واندازه اعلام شده مطابق دستور عمل قانون ومقررات تبلیغات مصوب شورای اسلامی شهر آمل داشته باشد.

مقدس ، با انتقاد از آشفتگی بصری تابلوهای سردرب مغازها شهر آمل گفت، این طرح دوطرف خیابان منتهی به مصلی بزگ آمل به صورت آزمایشی اجرا می شود و تابلوهای زائد از جداره دیوار های دوسمت خیابان جمع آوری می شود. وی تصریح کرد هم اکنون ، طرح ونقشه مراحل اجرایی کار در دست بررسی ومراحل پایانی است. در همین خصوص در جلسه مشترک مدیران عامل سازمان های آرامستان و بهسازی و نوسازی با بازاریان سبزه میدان آمل طرح ساماندهی تابلوهای تجاری مطرح شد

مقدس با بیان اینکه بعد از اجرای ورفع نواقص طرح پایلوت این طرح در سایر خیابان های سطح شهر اجرایی می شود ، افزود آنچه که مد نظر ماست یک نظم بخشی در تابلوهای شهری وهمسان سازی است ، تا از بی نظمی  وپراکندگی های موجود جلوگیری شود .

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد