امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

انتصاب آقای حامد مسعودی به عنوان سرپرست حراست سازمان آرامستان شهرداری آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 2536

 

انتصاب آقای حامد مسعودی به عنوان سرپرست حراست سازمان آرامستان شهرداری آمل

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست سازمان آرامستان شهرداری در دفتر مدیر عامل سازمان با حضور آقایان علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان ، مهدی میرزاپور مسئول حراست شهرداری آمل و حمید رضامشهدی مصطفایی ، عباس فتحی ، حامد مسعودی برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مهندس علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان ضمن خیر مقدم وخوشامد گوئی به حضار با تشریح جایگاه و اهمیت حراست در جلوگیری از وقوع انحراف و کجروی که به نوعی پیشگیری می باشد عنوان نمودند.

 در ادامه آقای مهدی میرزاپور مسئول حراست شهرداری آمل با تشريح ويژگي هاي مسئولان و كاركنان حراست افزود: مسئولان و كاركنان حراست بايد با استقلال كامل، شجاعت، عدالت و ديانت وظايف محوله را به شايستگي انجام داده و از دستاوردها و آرمان هاي مقدس انقلاب اسلامي صيانت كنند.
اين مسئول اضافه كرد: آشنايي كاركنان حراست شهرداري ها به مباحث تخصصي شهرسازي و مديريت شهري ضروري است..  ودر پایان این مراسم نیز لوح تقدیری به آقای عباس فتحی که به مدت 8 سال تصدی حراست سازمان را به عهده داشتند اهدا گردید و همچنین حکم انتصاب حامد مسعودی به عنوان سرپرست جدید حراست سازمان آرامستان شهرداری آمل به وی تقدیم گردید .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد