امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

تابلوهای غیر مجاز تبلیغاتی سطح شهر آمل جمع آوری می شود

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 3484

 

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل از جمع آوری تابلوهای غیر مجاز سطح شهر با اولویت محور خیابان امام خمینی  تا انتهای بلوار مدرس آمل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان  به نقل از علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل عنوان کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری طرح جمع آوری تابلوهای غیر مجاز سطح شهر در محورهای خیابان امام خمینی  تا انتهای بلوار مدرس آغاز و تا اتمام جمع آوری تمامی تابلوهای غیر مجاز این محور وسایر محورهای اصلی داخل شهرادامه دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه ساماندهی تابلوهای غیرمجاز با هدف بهبود سیما و منظر شهری در دستور کار این سازمان قرار گرفته است ادامه داد: این سازمان پس از صدور اخطاریه و ابلاغ به مالکان تابلوها در صورت عدم همکاری مالکان نسبت به جمع‌آوری تابلو و انتقال آن به انبار اقدام می کند.

مقدس بیان کرد: طبق مقررات قانونی و مصوبات شورای اسلامی شهر نصب هرگونه تابلو یا نمایشگر تبلیغاتی در هر نقطه از املاک اعم از داخل و یا خارج از ملک، پاساژ، پشت بام، بالکن و اماکن عمومی ممنوع است.

وی افزود: افراد حقوقی و حقیقی که درخواست نصب تابلوی شناسایی در سر درب واحد صنفی یا محل کار را دارند می بایست قبل از نصب تابلوی سر درب با مراجعه به سازمان آرامستان شهرداری  آمل برای تعیین ابعاد و موقعیت نصب تابلو نسبت به نصب تابلوی سر درب اقدام کنند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد