امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

تجلیل از کارگر نمونه سازمان آرامستان در روز جهانی کاروکارگر

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 3087

 

به مناسبت هفته جهاني كار و كارگر همايش تجليل از كارگران برتر شهرداری وسازمان های وابسته با حضور رئیس واعضای شورای شهرآمل ، شهردار ومعاونین واحدها  ، ، مديران عامل سازمانهای ، و كارگران نمونه در محل سالن پیامبر اعظم تربیت بدنی آمل برگزار گرديد .

رئیس شورا شهر آقای خسرو ابراهیم زاده با بيان اهميت جايگاه زحمت كشان جامعه و كارگران سخت كوش نكوداشت روز جهاني كار و كارگر را به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي دانست و افزود : اين هفته فرصتي مغتنم و بي نظير است تا به تأسي از پيامبر اعظم (ص)، زحمات بي بديل آنان را ارج نهيم.

شهردار آمل آقای احمد امیر سلیمانی در ابتدای این مراسم ابراز داشت: به یکایک زحمت کشان، همکاران و همسنگران خودم در مجموعه شهرداری آمل خیر مقدم عرض می کنم، نهادی که جز خدمت به مردم شریف، متدین و نجیب آمل، چیز دیگری ندارد و این توفیق بزرگی است که نصیب شما عزیزان شده است. 
وی ادامه داد: همچنین ایام ماه مبارک رجب که ماه خدا، ماه مغفرت و آمرزش است را نیز عرض تبریک دارم. خداوند تبارک و تعالی بعضی ایام را آفریده و محل ذکر، یاد و بهانه ای قرار داده است تا بندگانش از این فرصت استفاده کرده و این فرصت را غنیمت بشمارند. بندگان خدا می توانند در این فرصت هرچه از او می خواهند - مخصوصا آمرزش، مغفرت و عاقبت به خیری – را از خدا بگیرند.

 علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری امل تصريح نمود :در اسلام کارگر، شهید زنده و کارگری شغل انبیاست و اسلام به کار و کارگر ارزش بسیار والایی داده است، به گونه ای که کار کردن را از بزرگ ترین عبادت ها و وسیله ای برای تقرب به پروردگار شمرده است.

به منظور تجلیل ازکارگران نمونه سازمان آرامستان آقای جهانگیر منفردی وآقای رمضان سلطانی با اهدا لوح تقدیر وکارت هدیه تجلیل به عمل آمد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد