امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

تقدیر وتشکر ازسرپرست سابق سازمان آرامستان شهرداری آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 2763

تقدیر وتشکر ازسرپرست سابق سازمان آرامستان شهرداری آمل سید محمد موسوی

به گزارش روابط عمومي سازمان آرامستان شهرداری آمل ، احمد امیر سلیمانی شهردار آمل

گفت: هر حرفه‌اي سختي‌ها و شيريني‌هاي خاص خودش را دارد. اماسختي و دردسر بعضي شغل‌ها نسبت به بقيه بيشتر بوده و کار در آرامستان يكي از اين شغل‌هاست.

شهردارآمل در ادامه با اهداي لوح و هديه اي از سید محمد موسوی به پاس چند سال زحمات شبانه روزي و تحمل سختي هاي كار در آرامستان تقدير و تشكر كرد .

سید محمد موسوی با ابراز تشكر از تمامي همكاران گفت: خدمت به مردم براي من يك اصل است و هنوز فكر نمي كنم بازنشست شده ام و هر زمان احساس نمايم، به سازمان و مردم خود مي توانم خدمت كنم از هيچ چيز دريغ نخواهم كرد.

علی اکبر چالی نژاد عضو شورای سازمان ضمن تشكر و خسته نباشيد از ریاست سابق سازمان اظهار داشت: هدف سازمان جزء خدمت به مردم وارائه خدمات برای خانواده متوفی  و اميد است با همكاري و همدلي در راه رسيدن به هدف سازمان گامهای موثرتری برداشته و هميشه در كنار يكديگر آرامش بيشتري را براي شهروندان گرانقدر فراهم نماييم .

علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل : نيز پس از قدرداني و اميدواري به صحت و سلامت هميشگي وآرزوي طول عمر براي سرپرست  سابق سازمان گفت: اميدوارم در مسئوليت محوله كمال همت خود را نهاده و بتوانم به نحو صحيح و درستي انجام امور را برعهده بگيرم كه اين مهم فراهم نخواهد شد مگر به لطف اعضای محترم شورا ، شهردار محترم ، مدیران گذشته سازمان و همچنين ياري همكاراني كه در اين زمينه تجربيات مفيدي دارند.

همچنین مدیر عامل سازمان از طرف  پرسنل سازمان  آرامستان شهرداری آمل به پاس زحمات جناب آقای سید محمد موسوی تابلو فرشی به رسم یادبود اهدا نمودند .

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد