امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

برگزاری روز درخت کاری در بهشت امام زاده عبدالله(ع)

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 3052

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان :مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل گفت روز درختكاري حركتي همگاني و اجتماعي براي احياء طبيعت و نماد گسترش فضای سبز، استفاده بهینه، سالم سازی و حفاظت و حراست از درختان است.

علی محمد مقدس در گفتگو با مسئول روابط عمومی سازمان با بیان اینکه هفته منابع طبیعی فرصتی مناسب برای آشنایی مردم با مواهب الهی است، افزود: روز درختکاری بهانه ‌ای برای احترام به محیط زیست است.

وی با اشاره اهمیت درخت و درختکاری اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام فرمودند که هر كس درختى بكارد و در نگهدارى آن بكوشد تا میوه دهد، در برابر هر چه از آن میوه به دست آید، پاداشى نزد خدا خواهد داشت.

مدیر عامل سازمان آرامستان  ادامه داد: درختکاری، حفظ محیط زیست و صیانت از جنگل‌ها باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و در این راستا مسئولان باید اقدام های موثری انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه درختان نبض زمین و مایه حیات انسان و حیوان و حتی بعضی از گیاهان هستند، افزود:  درختان با جذب گازهای سمی از جمله دی اکسید کربن و تولید اكسیژن به عنوان یكی از اساسی ترین نیازهای حیات انسان و حیوان، باعث دوام زندگی انسان و سلامت چرخه طبیعت می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مراسم آئین درختکاری در 15 اسفندماه سال1394درساعت 9 صبح در بهشت امام زاده عبدالله(ع) با حضور مدیر عامل سازمان ،معاون فنی اجرایی ،مسئول روابط عمومی وپرسنل سازمان برگزار شد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد