امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

جلسه ستاد ساماندهی تبلیغات محیطی ویژه ایام فاطمیه در سازمان آرامستان برگزار شد

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 1394

جلسه ستاد ساماندهی تبلیغات محیطی ویژه ایام فاطمیه در سازمان آرامستان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان شهرداری آمل، جلسه ستاد ساماندهی تبلیغات محیطی در مناسبت های مذهبی
  ویژه ایام فاطمیه با حضور معاونت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آمل، نماینده هیئت های مذهبی شهرستان آمل، در سازما ن آرامستان برگزار شد. 

در این نشست، پس از تلاوت آیات کلام الله مجید،معاون تبلیغات اسلامی، به نزدیک شدن ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، هم چنین تقارن فاطمیه دوم با نوروز ۹۴ اشاره کرد  .

اعضای شرکت کننده در جلسه نیز بر لزوم فرهنگ سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه در ایام فاطمیه مخصوصاً فاطمیه دوم تأکید کردند. 

علی محمد مقدس مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل اظهار داشتند، رصد هیئت های محوری و فعال که در ایام فاطمیه برنامه های ویژه دارند؛ مشخص شدن برنامه های میدانی در فاطمیه دوم و اطلاع‌رسانی آن؛‌ وساماندهی تبلیغات محیطی در این ایام از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل فرمودند: وجود داربستهای فلزی در سطح شهر معضلی است که شهرداری وسازمان آرامستان با آن دست به گریبان است.

مقدس: برخی از شرکتها ،هیئت های مذهبی وادارات  بدون هماهنگی با روابط عمومی شهرداری وسازمان آرامستان اقدام به نصب داربست تبلیغات محیطی می کنند ومشکلاتی را برای خود، مردم وشهر به وجود می آورند.

وی تصریح کرد: نصب داربستها به تیر برق، پایه بیلبوردهای ثابت و پایه درختان غیرقانونی است و این عمل خلاف محسوب می شود و ما با متخلفینی که باعث برهم زدن مبلمان شهری می شوند برخورد قانونی می کنیم.

مقدس افزود: هیچکس نمی تواند خارج از قوانین و مقررات شهرداری وسازمان آرامستان  اقدام به نصب بنر، پلاکارد و... کند و شهرداری وسازمان آرامستان موظف است با مشاهده این موضوع لوازم کار را توقیف کند و مانع کار شخص و یا شرکت متخلف شود.

وی افزود: تبلیغات سطح شهر صرفا می بایست در تابلوهای تبلیغاتی نصب شود و از زدن داربستهای بد نما در سطح شهر که مانع تردد مردم می شود باید خودداری شود وباید به حقوق شهروندی مردم احترام گذاشت.

ایشان  ادامه داد: سازمان مجاز است کلیه تابلوهای متفرقه و بنرهای فاقد مجوز نصب از شهرداری را با حمایت و همکاری نیروی انتظامی جمع آوری کند.

مدیر عامل سازمان آرامستان تصریح کرد: کلیه بنرها اعم از فرهنگی، مذهبی، ورزشی تجاری تبلیغاتی، سیاسی و... می بایست پس از کسب مجوز نصب از  وسازمان آرامستان برای مدت معین، در مکان معین و با قطع مناسب ابلاغی از طرف سازمان نصب شود.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد