امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

علی محمد مقدس سرپرست سازمان آرمستان شد

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 2679

 

 

 

علی محمد مقدس سرپرست سازمان آرمستان شد

 

۹۳/۱۰/۱۴

- طی مراسمی علی محمد مقدس بعنوان سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل معرفی و از زحمات محمد موسوی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی ، نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در مراسم تودیع مدیرعامل و معارفه سرپرست جدید سازمان آرامستان در دفتر شهردار گفت:امروز در این مراسم در واقع از زحمات مدیری با اخلاق و کاردان تشکر می کنیم .
دکتر مسعود تسلیمی ضمن تبریک به علی محمد مقدس افزود: مدیر جدید مسیری هموار و در عین حال پر کار در پیش دارد که با کمک گرفتن از پتانسیل جوانی در کنار تجربه مدیران قلبی سربلند خواهد بود .
تسلیمی ادامه داد : تغییر مدیریتی در هر مجموعه موجب تحول و حرکت است . مدیر جدید تلاش می کند با ارائه طرح های جدید و در ادامه حرکت مدیران گذشته تکمیل کننده ماموریت سازمان باشد تا این سازمان به هدف نهایی که همان خدمت بیشتر به مردم است سوق یابد .

IMG_6410
شهردار آمل در این مراسم ضمن تشکر و قدر دانی ویژه از تلاش های محمد موسوی گفت: خوشبختانه مدیر جدید از بدنه شهرداری است و به خوبی از سیستم آگاهی دارد و می تواند ،همراه و همگام با شورا ، شهرداری و همکاران سازمان انجام وظیفه نماید.
احمد امیرسلیمانی با اشاره به اینکه حفظ حرمت مدیران گذشته بایستی بعنوان یک اصل در مجموعه شهرداری و سازمانهای وابسته باشد ، تصریح کرد: در مدیریت بایستی کبر و غرور را کنار بگذاریم و همه را ببینیم .
مدیر سابق سازمان آرامستان ضمن تشکر از حمایتهای اعضای شورا و شهرداری در زمان مسئولیت در سازمان آرامستان گفت: نیت ما در کار کردن جز خیر نبود . اگر کاستی داشتیم از خداوند طلب مغفرت داریم و اگر کاری انجام دادیم توشه آخرت ما باشد.
محمد موسوی ضمن تبریک به مدیر جدید سازمان افزود: تلاش می کنم تجربیات خود را در اختیار این مدیر جوان قرار دهم.
علی محمد مقدس مدیر جدید سازمان آرامستان با تشکر از محمد موسوی مدیر سابق و اعتماد شورا و شهرداری به وی گفت: امید دارم با همکاری همکاران سازمان آرامستان و حمایت شورا و شهرداری هرچه بیشتر در ارتقای این سازمان کوشا باشیم .

IMG_2015010430943

اضافه می شود : علی محمد مقدس از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوده که  از آغاز به کار شورای دوره چهارم در مرکز پژوهش شورا مشغول کار شد.
متن کامل حکم بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
آقای علی محمد مقدس
ضمن آرزوی موفقیت برای جنابعالی ، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی ، مامور به خدمت بعنوان سرپرست سازمان آرامستان تعیین می گردید . امید است با هماهنگی اعضاء محترم شورای سازمان و هیئت مدیره در انجام وظایف محوله برابر شرح وظایف قانونی موفق و موید باشید .

احمد امیرسلیمانی
شهردار آمل

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد