امروز جمعه, 02 اسفند 1398 - Fri 02 21 2020

منو

حضور میرعامل وکارکنان سازمان آرامستان شهرداری آمل در برگزاری یادواره شهدای شهرداری های شهرستان آمل :

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 1503

 

 

همزمان با هفته بسيج يادواره شهداي شهرداري هاي شهرستان آمل به همت حراست ، پايگاه مقاومت بسيج علامه ميرحيدر آملي ، روابط عمومي شهرداري آمل و سازمان هاي وابسته با حضور امام جمعه ، فرماندار ويژه ، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر ، شهردار آمل ، معاونين شهردار ، مديران عامل سازمان هاي وابسته ، فرماندهان سپاه و نيروي انتظامي ، مسئولين ادارات و نهادها ، مديران و پرسنل شهرداري و سازمان هاي وابسته ، شهروندان و خانواده هاي 8 شهيد شهرداري های این شهرستان در حسينيه لاله هاي زهرايي در جوار گلزار 5 شهيد گمنام برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، خسرو ابراهيم زاده رئيس شوراي اسلامي شهر آمل با بيان اينكه یادواره شهدا برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای هشت سال جنگ تحمیلی برگزار می‌شود اظهار داشت : آرامش و عزت امروز ما به برکت خون شهدا حاصل شده است و ما بايد حرمت خون شهدا را نگه داريم و ميراث دار خون آن عزيزان باشيم .
رئيس شوراي اسلامي شهر آمل با تأكيد بر اينكه رفاه امروز خود را مديون شهدا هستيم گفت : امنيت امروز كشور كه بزرگترين نعمت الهي است مرهون خون شهدا ، شجاعت ، جانفشاني و رشادت آنهاست .
وي افزود : افتخار مي كنيم در شهري به مردم خدمت رساني مي كنيم كه حضرت امام (ره) در وصيت نامه سياسي الهي خود از آن به نيكي ياد مي كند و اين مسئوليت ما را با وجود دو علامه گرانقدر حضرات آيات علامه حسن زاده و جوادي آملي دوچندان مي كند .
ابراهيم زاده با بيان اينكه براي پاسداشت خون شهدا بايد شبانه روز تلاش كنيم تا خداي ناكرده شرمنده شهدا نشويم ادامه داد : هر چقدر ما برای شهدا مراسم برگزار کنیم و به خانواده های شهدا تکریم کنیم قدمی ناچیز در ادای دین به شهدا برداشته ایم ، باید در ترویج و نهادینه کردن فرهنگ شهدا در جامعه و در امتداد راه شهدا قدم برداریم .
رئيس شوراي اسلامي شهر آمل در پايان گفت : افتخار كليه اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري‌ها اين است كه ادامه دهنده راه شهدا در تمامي عرصه ها هستند و به عنوان يك خدمتگزار كوچك در حال كار و فعاليت در مسير اهداف انقلاب ، نظام ، رهبري و ارتقاء سطح اداره شهرها هستند .
سردار علي پور از ايثارگران و فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس نيز در اين مراسم گفت : کارکنان زحمتکش و شریف شهرداری هاي شهرستان آمل نیز در تمامی دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، با مشارکت در دریای خروشان ملت ایران با از جان گذشتگی و تقدیم 8 شهید والامقام ، دین خود را به انقلاب و نظام اسلامی ادا نمودند و امروز بر کارکنان و همرزمان آنان است تا ضمن پاسداری از ارزش های بجا مانده از مجاهدت ها و ایثار آن گلگون کفنان ، یاد و خاطره شهدای گرانقدر را زنده نگه دارند و راه آنان را ادامه دهند .
وي با بيان اينكه با شركت در اينگونه مراسمات احساس حضور در عمليات دفاع مقدس به انسان دست مي دهد بيان كرد : رسالت امروز ما ترویج فرهنگ شهادت و شهادت طلبی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدا و ایثارگران است و اعتقاد دارم برپایی يادواره شهدا که توسط هم رزمان ، یاران و فرزندان آن حماسه سازان برگزار می گردد ، علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان عزیز ، باعث ترویج آرمان های آنان در بین نسل جدید خواهد شد و فرصت مغتنمی برای معرفی گوشه ای از سلحشوری ها و شهادت طلبی بهترین جوانان این مرز و بوم برای نسل حاضر می باشد .
سردار علي پور که خود از یادگاران دفاع مقدس است یادآور شد : تنها چیزی که می تواند نظام و انقلاب را بیمه کند جز راه شهیدان نیست ، و براي رسيدن به شهري ايده آل بايد مسئولين شهري دست به دست هم دهند و با وحدت و همدلي شهر آمل را به يك آرمان شهر تبديل كنند .

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد