امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Thu 08 22 2019

منو

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل خبرداد :

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 2884

تهیه طرح جامع بهشت امام زاده عبدالله (ع) آمل

،سید محمد موسوی در بازدید از بهشت امام زاده عبدالله ع آمل با قدردانی از حمایت های شورای اسلامی دوره چهارم وشهردار آمل درجهت اجرائی نمودن طرح جامع گفت : اين طرح پس از بررسي هاي متعدد و مشاوره با دست اندركاران تهيه که دور نمای آینده بهشت امام زاده عبدالله دراین طرح دیده شده است  

وي در توضيح چشم اندازهاي بهشت امام زاده عبدالله در اين طرح گفت: با توجه به حجم عظيم زايران اهل قبور و به منظور جلوگيري از ايجاد ترافيك در مناسبت ها و آيين هاي مختلف، تمامي خيابان ها بهسازی وسنگ فروش خواهد شد تا تردد به سهولت انجام گیرد .

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل ادامه داد : دراین طرح جامع پارک کودکان ، فضای سبز ، آلاچیق برای زائران ، نماز خانه برای برادران وخواهران و... دیده شده است که بزودی عملیات ساخت آن شروع خواهدشد .

موسوی درخصوص ساخت غسالخانه مدرن دربهشت امام زاده عبدالله بیان داشت : طرح ساخت این غسالخانه بمساحت 780 متر دارای دوغسالخانه مجزا مردانه وزنانه ، اطاق تشریح پزشکی قانونی ، اطاق انتظار برای مراجعین ، سردخانه به ابعاد 100 متر مربع باحجم بالای گنجایش می باشد .

وی اضافه کرد : تیپ کار سردخانه فقط در 7 کلان شهر کشور اجراشده است وبرای اولین بار درمازندران توسط سازمان دربهشت امام زاده عبدالله که عملیات پی کنی وفندانسیون آن در دست اجرا می باشد .

وی با تاکید براینکه درفصل زمستان زائرین وصاحبان متوفی که برای زیارت اهل قبور به مزار مشرف می شوند باید از امکانات خوبی برخوردار باشند تصریح کرد : ساخت ایستگاه اتوبوس بمساحت 90 متر مربع بصورت بتونی که طراحی آن به اتمام رسیده که بزودی عملیات ساخت آن شروع خواهدشد .

وی همچنین یادآورشد : 7 باب مغازه با کاربری های گل فروشی ، سنگ فروشی ، سوپر مارکت ، هنری وفرهنگی و...ساخت آن به اتمام رسیده و بزودی واگذاری خواهدشد

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل با اشاره به اینکه نمادین سردرب بهشت امام زاده عبدالله باید گویای جایگاه آن مکان باشد گفت : سردرب بهشت امام زاده عبدالله مشرف به کمربندی آغوزبن با طرح الله نقشه وطرح ومشخصات آن تهیه شده است که مشغول دیوارکشی هستیم .

موسوی با اشاره به خرید دودستگاه آمبولانس جدید که وارد ناوگان حمل ونقل سازمان شده است بیان داشت : باتوجه به اینکه ماموریت این سازمان از امام زادهاشم تا شهرستان آمل می باشد می طلبد که برای حمل اجساد از آمبولانس های جدید که دارای طبقاتی باشند استفاده شود که خوشبختانه با حمایت های شورای سازمان وشهرداری دودستگاه آمبولانس طبقاتی خریداری شده است .

وی یادآورشد : باتوجه با حجم بالای کار درسازمان وتصادفات عدیده خصوصا در جاده هراز مجددادودستگاه آمبولانس طبقاتی دیگربرای حمل اجساد خریداری که بزودی وارد ناوگان حمل ونقل سازمان می شود

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد