امروز چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - Thu 04 25 2019

منو

تجلیل از دانش آموزان نمونه فرزندان کارکنان سازمان آرامستان شهرداری آمل

  • نوشته شده توسط روابط عمومی
  • دسته: اخبار سازمان
  • بازدید: 2079

تجلیل از دانش آموزان نمونه فرزندان کارکنان سازمان آرامستان شهرداری آمل

طي مراسمي با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر ، معاونين شهردار ، مديران عامل سازمانهاي وابسته و مسئولان دواير شهرداري از دانش آموزان نمونه فرزندان كاركنان شوراي اسلامي شهر ، شهرداري آمل و سازمانهاي وابسته تجليل بعمل آمد .
به گزارش روابط عمومي سازمان آرامستان  شهرداري آمل ، خسرو ابراهيم زاده رئيس شوراي اسلامي شهر آمل در اين مراسم كسب رتبه ممتاز علمي را به دانش آموزان و والدينشان تبريك گفت و اظهار داشت : موفقيت اين آينده سازان ايران اسلامي نشانه اي از تعليم صحيح و الگوي يك خانواده فرهنگي است و اميدوارم اين عزيزان بتوانند مدارج بالاي علمي را بگذرانند تا در آباداني ميهن اسلامي به ايفاي نقش بپردازند .
وی با بیان اینکه در تربیت فرزندان اولین نقش را والدین خصوصاً مادران ایفا می کنند افزود : مادران باید بدانند فرزندان را فقط تربیت به علم نکنند و آنها را با ارزشهای اخلاقی و انسانی نيز مانوس کنند .
رئيس شوراي اسلامي شهر آمل با اشاره به اين كه دانش آموزان عزيز بايد قدر پدر و مادر خود را كه در سنگر شهرداري مشغول به خدمت هستند بدانند خطاب به دانش آموزان نمونه گفت : همان طوري كه پدارن شما در مجموعه خدمات رسان شهرداري با همت والا تلاش مي كنند شما عزيزان نيز به تأسي از پدرانتان تلاش مي كنيد تا در كسب علم و دانش نمونه باشيد .

در این مراسم از فرزندان کارمندان سازمان آرامستان آمل آقایان وخانمها:

صابر منفردی                   درمقطع ابتدایی

زهرا منفردی                    در مقطع ابتدایی

حنانه برهانی                   در مقطع ابتدایی

نازنین قاسم زاده              در مقطع دبیرستان

امیر علی دانشور             در مقطع ابتدایی

سرکار خانم شاکریان       در مقطهع ابتدایی

با اهدا لوح تقدیر و هدایای ویژه تقدیر وتشکر گردیید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد